Jazykové kurzy v Anglii

Kvalitní kurzy s maximálním přínosem pro Vaši angličtinu
AKČNÍ NABÍDKA
Bournemouth
Rodinná škola na malebném anglickém pobřeží
2 týdny kurzu od
10 790,- 8 900,- Kč

Manchester
Připravte se na jazykové zkoušky a rozmluvte se
1 týden kurzu od
5 890,- 4 990,- Kč

Využijte našich bohatých osobních zkušeností - byli jsme studenty mnoha anglických škol a doporučujeme jen ty, se kterými máme nejlepší osobní zkušenosti a dobré kontakty na vedení.

Na rozdíl od velkých agentur vybíráme zpravidla menší školy s osobním přístupem a kvalitní výukou. Známe nejen dané lokality z našich dlouhodobých pobytů, ale především i jednotlivé lidi ve škole. Umíme tak domluvit vhodné kurzy a ještě navíc máme pro naše studenty domluvenu nižší cenu, než pokud si kurz objednáte napřímo u dané školy nebo přes agenturu. U nás je navíc možné využít slevový kupón i v případě, že budete preferovat platbu přímo škole.

Ceny kurzů se odvíjí od řady faktorů, mezi které patří termín, typ školy a kurzů, počet hodin či způsob dopravy a ubytování. Proto nás prosím kontaktujte s Vaší představou jazykových kurzů a případnými dotazy pro přibližnou kalkulaci. Je možné se dohodnout i na nezávazné konzultaci v Praze zdarma.

Co Vás čeká a jak to funguje?

Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Naše služby se ve Vašich výdajích nijak neprojeví.

  1. Probereme spolu Vaše cíle a požadavky i finanční možnosti. Na jejich základě vybereme vhodnou školu a doporučíme vhodnou skladbu kurzů, případně i přípravné kurzy v Česku.
  2. Pokud si vyberete, zaplatíte díky nám nižší cenu, než pokud byste do stejné školy vyjížděli na vlastní pěst či přes některou z agentur.
  3. Zajistíme nebo pomůžeme zajistit vše potřebné (doprava, ubytování), poskytneme Vám plnou podporu před odjezdem.
  4. S předstihem od nás dostanete námi připravované podrobné materiály o škole a lokalitě, abyste se mohli na pobyt připravit. Doporučíme i nejlepší dopravu.
  5. Nevyberete-li si jinak, čeká Vás bydlení v anglické rodině, což je nejefektivnější pro osvojení jazyka, a navíc nejlevnější. Rodiny mají zkušenosti s ubytováním studentů, navíc Vám poradíme, jak do rodiny zapadnout co nejlépe.
  6. Škola poskytující kurz na začátku zjistí vaši úroveň jazyka, a podle toho vás přiřadí do odpovídající skupinky studentů. Nehrozí tak, že byste nestačili, nebo že by pro Vás byla výuka zbytečně jednoduchá.
  7. V případě jakýchkoli komplikací během pobytu nás můžete kontaktovat v českém jazyce a pomůžeme Vám je vyřešit.

Pojďme na první krok a zkontaktujme se.Příklady jazykových kurzů:

Obecná angličtina

Zlepšení celkové úrovně angličtiny ve všech dovednostech. Kurzy kladou důraz jak na mluvení, poslech, psaní, tak i na precizní porozumění psanému textu.
Cena: od 7 000,-Kč/týden

Business English

Angličtina pro Vaši práci. Většinou v mini skupinkách zaměření na běžnou pracovní komunikaci, do detailu jsou probírány problémy podle požadavků účastníků.
Cena: od 14 000,-Kč/týden

Individuální kurzy

Rychlé zlepšení efektivně přímo podle Vašich potřeb a úrovně. Doporučujeme v kombinaci se skupinovou angličtinou. Dražší kurzy více než vyváží rychlejší postup a zaměření přímo podle Vás.
Cena: od 19 000,-Kč/týden

Cambridge zkoušky

FCE, CAE, IELTS? Některé školy organizují přípravné kurzy i se zkouškou. Nejenže se zlepšíte v angličtině, ale i procvičíte testové otázky. Zejména speaking pak je díky rozmluvení hračkou.
Cena: od 8000,-Kč/týden

Angličtina pro rodiny

Spojte jazykové kurzy s rodinnou dovolenou! Dopoledne kurzy a odpoledne program nebo čas na cestování a poznávání Británie.

Speciální kurzy

Umíme zajistit i školy nabízející speciální kurzy jako poznávací (s doprovodným poznávacím programem), speciální skupiny pro starší studenty, kurzy pro úplné začátečníky, vánoční kurzy atd.Sledujte nás na Facebooku: